NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Z Nike na 3 lata...
Fot. lh84(23.02) Zagłębie Lubin SA podpisało umowę z firmą Kraksport, oficjalnym dystrybutorem Nike w Polsce, która przez 3 lata ubierać będzie naszych piłkarzy i kibiców. O warunki nowego kontraktu i szczegóły negocjacji zapytaliśmy kierownika marketingu Zagłębia Lubin Jacka Jurkiewicza.

JW: Dlaczego przedłużamy umowę z Nike?

Trzeba wyraźnie zaznaczyć że nie przedłużamy, tylko formalizujemy dotychczasową współpracę. Do tej pory byliśmy tylko klientem, który na komercyjnych zasadach nabywał sprzęt od dystrybutora. Nie mieliśmy dotąd umowy, która wiązałaby klub z jakąkolwiek z firm i przynosiła mu profity z tego tytułu. Nowa umowa zmienia to diametralnie. Warunki podpisanej właśnie umowy plasują nas w ścisłej krajowej czołówce a nie zapominajmy, że nasze aktualne występy w pierwszej lidze nie stawiają nas w korzystnej sytuacji jeżeli chodzi o tego typu negocjacje.

JW: Wobec tego zapytam inaczej – dlaczego akurat Nike?

Jest kilka istotnych przyczyn i powodów. Po pierwsze prestiż, zarówno Zagłębia jak i firmy Nike. Jesteśmy utytułowanym klubem, który ma określoną markę. Pasuje to do wizerunku i produktów firmy Nike ubierającej najlepsze kluby i reprezentacje na całym świecie. Po drugie zadowolenie z dotychczasowej współpracy z obu stron. Przychody uzyskiwane przez klub ze sprzedaży pamiątek sygnowanych przez Nike były nieporównywalnie wyższe niż w latach ubiegłych. Podobnie działa to w drugą stronę. Sprzedaż np. koszulek klubowych stawia nas w jednym rzędzie z klubami czołówki Ekstraklasy. Po trzecie niezmiernie dla nas ważny element czyli zadowolenie kibiców. Jedyne na co do tej pory narzekali jeżeli chodzi o relacje Zagłębie - Nike, to zbyt mała ilość produktów Nike z naszym herbem. W ciągu kilku miesięcy sytuacja zmieni się diametralnie. Szykujemy sporą niespodziankę dla kibiców, o której już wkrótce poinformujemy na łamach naszej strony.

JW: Jakie korzyści będą mieli z tytułu nowej umowy kibice i klub?

Kibice z pewnością pozytywnie odbiorą poszerzenie naszej oferty. Myślę, że będą również zadowoleni z faktu, że zarówno oni jak i zawodnicy Zagłębia wyglądają tak samo jak kibice i piłkarze najlepszych klubów świata. Chociaż dla mnie osobiście jak i zapewne dla większości czytających te słowa to Zagłębie jest takim klubem. Jeśli chodzi o korzyści dla klubu to sprzedaż pamiątek zaczyna stanowić coraz większy udział w corocznym budżecie. Niewątpliwie ta umowa i taki partner będzie generował wzrastające zyski. Wiele zależy jednak od kibiców, którzy coraz częściej zdają sobie sprawę z faktu, że kupując koszulkę czy szalik również pomagają Zagłębiu. Chciałbym w tym miejscu zapewnić, że położymy także spory nacisk na poszerzenie asortymentu i ulepszenie naszych dotychczasowych produktów nie związanych z firmą Nike takich jak szaliki, t-shirty itp.

JW: Czy w nowej rundzie drużyna będzie grała w nowych strojach?

W tej rundzie w meczach ligowych grać będziemy w dotychczas używanych kompletach strojów. Myślimy jednak o wprowadzeniu limitowanej edycji strojów na rozgrywki Pucharu Polski. Będą one dostępne w naszych sklepach już dzień po meczu i ich prezentacji.

Informacja Prasowa Zagłębie Lubin SA

Fot. lh84

Kategoria: Klub
Czytano 4075 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
(24.02.2009 - 6:29) - mecz (84.40.152.181).
Z innej beczki. Wymiana voucherów na karnety w 3 punktach dystrybucji to SKANDAL !!!
Panie Prezesie jest SAJGON i kolejki.
Sprzedano ponad 2 tysiace voucherów i wymiana ich w 3 punktach to brak wyobraźni w ten sposób nie zachęca Pan ludzi do kupna karnetów.
(24.02.2009 - 9:44) - Zl (83.8.37.95).
http://www.youtube.com/watch?v=n10bruwa9pY kibice Widzewa nie spia, a co z naszym wyjazdem do Łodzi?
(24.02.2009 - 13:20) - koki Lubin (83.14.230.154).
Do ZL, kolego wyluzuj ! Jestem ciekaw czy w ogóle pojedziesz na ten mecz .... T
(24.02.2009 - 15:02) - do kokiloki (83.8.37.95). ZEDYTOWANE przez jasio.
nie bój żaby kolego, byś się zdziwił ile mam wyjazdów na koncie....jezdziłem jeszcze gdy Ty pewnie byłeś w brzuchu mamusi
(28.02.2009 - 21:28) - wierny (89.75.17.236).
a dlaczego te koszulki są takie drogie!!!
na zachodzie koszulki klubowe są średnio po 80 -100pln
(1.03.2009 - 15:18) - LWC (87.105.237.178).
bo tu jest wschód ??
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A