Fornalak: Należą się ukłony...
Fornalak: Należą się ukłony...(24.09) Moim zawodnikom należą się niskie ukłony. Byliśmy w mało komfortowej sytuacji, przyznam. Gitara [Witold Wawrzyczek - przyp. red.] swoimi fantastycznymi uderzeniami spowodował, że musieliśmy włożyć w to spotkanie maksimum zaangażowania, by nawiązać równorzędną walkę - komentował przebieg meczu z GKS Jastrzębie szkoleniowiec Zagłębia.

Powiem tak, że to zaangażowanie i wiara w to, co robimy, co piłkarze robili na boisku, mimo przegrywania 0:3 spowodowały to, że zasłużenie wygraliśmy. W przerwie mieliśmy świadomość, że okoliczności, w których padały bramki były jakie były. Jednak wiedzieliśmy, że wiarą i konsekwencja los tego spotkania możemy odwrócić. Nie ukrywam, że ta szybko stracona w drugiej połowie trzecia bramka trochę nam tę wiarę zmniejszyła. Dobrze, że ci, co byli na boisku, wybiegali tych całe 120 minut, wierzyli do końca i zostali nagrodzeni - mówił Dariusz Fornalak.

Wasze komentarze:
(25.09.2008 - 0:19) - Dadanek (83.8.40.63).
Trenerze jak to się stało, ze Zagłębie straciło 3 bramki z 1 ligowcem, widział Pan wyniki z extraklasy? 3 bramki traciliśmy rzadko.
(25.09.2008 - 8:27) - Cameleon (80.48.189.18).
Gratuluje i dziękuje Panie Trenerze! Nie interesuje mnie ile stracimy bramek do momentu jak strzelimy o jedną więcej. Gramy "do przodu" i niestety niektóre zespoły to wykorzystują. Mamy jednak napadziorów którzy robia sporo szumu i walą bramy jak z automatu i to się liczy!