NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Fornalak: Należą się ukłony...
Fornalak: Należą się ukłony...(24.09) Moim zawodnikom należą się niskie ukłony. Byliśmy w mało komfortowej sytuacji, przyznam. Gitara [Witold Wawrzyczek - przyp. red.] swoimi fantastycznymi uderzeniami spowodował, że musieliśmy włożyć w to spotkanie maksimum zaangażowania, by nawiązać równorzędną walkę - komentował przebieg meczu z GKS Jastrzębie szkoleniowiec Zagłębia.

Powiem tak, że to zaangażowanie i wiara w to, co robimy, co piłkarze robili na boisku, mimo przegrywania 0:3 spowodowały to, że zasłużenie wygraliśmy. W przerwie mieliśmy świadomość, że okoliczności, w których padały bramki były jakie były. Jednak wiedzieliśmy, że wiarą i konsekwencja los tego spotkania możemy odwrócić. Nie ukrywam, że ta szybko stracona w drugiej połowie trzecia bramka trochę nam tę wiarę zmniejszyła. Dobrze, że ci, co byli na boisku, wybiegali tych całe 120 minut, wierzyli do końca i zostali nagrodzeni - mówił Dariusz Fornalak.

Źródło: ASInfo

pomoc dla renaty

Kategoria: Puchar Polski
Czytano 4672 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
(25.09.2008 - 0:19) - Dadanek (83.8.40.63).
Trenerze jak to się stało, ze Zagłębie straciło 3 bramki z 1 ligowcem, widział Pan wyniki z extraklasy? 3 bramki traciliśmy rzadko.
(25.09.2008 - 8:27) - Cameleon (80.48.189.18).
Gratuluje i dziękuje Panie Trenerze! Nie interesuje mnie ile stracimy bramek do momentu jak strzelimy o jedną więcej. Gramy "do przodu" i niestety niektóre zespoły to wykorzystują. Mamy jednak napadziorów którzy robia sporo szumu i walą bramy jak z automatu i to się liczy!
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A