PP: Zagłębie wygrywa z Jastrzębiem
PP: Zagłębie wygrywa z Jastrzębiem(24.09) W zakończonym przed chwilą meczu 1/16 Remes Pucharu Polski Zagłębie Lubin pokonało GKS Jastrzębie 4-3. Bramki dla lubinian zdobyli: Wojciech Kędziora (58 min.), Michał Zapaśnik (62.), Patryk Klofik (82.), oraz tuż na początku dogrywki Szymon Pawłowski. Wszystkie trzy bramki dla gospodarzy były autorstwa Witolda Wawrzyczka.

Wasze komentarze:
(24.09.2008 - 20:34) - kuśnierz (84.10.85.177).
brawo chłopaki! przegrywaliście 3-0 a wygraliście 4-3. to się nazywa walka i gra do ostatniej minuty. GRATZ
(24.09.2008 - 20:38) - ZAGŁĘBIE (83.27.180.103).
Dlaczego grał takim składem? Jedyna droga do Europy w tym sezonie, a my sobie sami ją zamykamy...
(24.09.2008 - 20:39) - Jadzia (87.99.18.232).
kurde nie za duzo tych bramek tracimy ?
(24.09.2008 - 20:41) - jacas (79.97.19.174).
Ten Puchar jest nasz
Ten Puchar do nas należy
Nie damy nikomu
Ten Puchar do nas należy !!!!!!!!!

Brawo Chłopaki !!!!!
(24.09.2008 - 20:41) - mkks (77.196.92.104).
szacunek za walke
(24.09.2008 - 20:43) - Oberdor (62.87.206.39).
:D gdy było 3:0 nie przestawałem śledzić wyniku, bo byłem pewien, że możecie się obudzić :D i tak właśnie było! Gratuluję! :)
(24.09.2008 - 20:49) - Lolkowicek (83.8.40.63).
Zmartwiłem się jak zobaczyłem 3 do zera, dzięki chłopaki, że wygraliście, do usłyszenia w sobotę!!! :)
(24.09.2008 - 21:13) - lukim (79.186.103.163).
Oberdor robilem tak samo jak ty....ufff co to byly za nerwowe chwile....brawo za walke i ambicje, zwlaszcza dla szymka:)
(24.09.2008 - 21:30) - M@tii (83.27.189.209).
BRAWO CHŁOPAKI :) grac na całego i walczyc do upadłego..
(24.09.2008 - 21:35) - lubinek (87.105.233.206).
Może, będą z Was ludzie.
(24.09.2008 - 21:47) - michal (78.8.75.70).
Wygrana cieszy ale znowu tracimy duzo bramek.W przerwie zimowej KONIECZNE wzmocnienia w obronie
(24.09.2008 - 21:47) - (89.79.9.159).
TO TERAZ WSZYSCY NA ODRE POMARAŃCZOWE KOSZULKI WSZYSCY! CO DO JEDNEGO! I NA MŁYN
(24.09.2008 - 22:51) - bolo z kom (213.158.196.119).
i znowu 3 stracone bramki??? Trener bez taktyki.
(25.09.2008 - 6:13) - mecz (84.40.152.181).
Bravo !!! W końcu zagraliśmy do końca i to jakim składem.
Gratulacja dla naszych młodych chłopaków za walke do końca.
Dzięki za emocje ale mam prośbe mniej takich meczów bo pikawa może mi nie wytrzymać.
(25.09.2008 - 7:04) - Świdnica (62.141.214.144).
Potrzebny klasowy środkowy obrońca w zimowym okienku,jak i rowniez srodkowy pomocnik.A wtedy na wiosne mozemy powalczyc o PP.
(25.09.2008 - 17:12) - raf73 (62.141.201.17).