NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Iwański: Zagraliśmy to, co mieliśmy zagrać...
Fot. lh84(30.04) Zagraliśmy to, co mieliśmy zagrać – mówił tuż po końcowym gwizdku Maciej Iwański. Skutecznie broniliśmy się, prowadziliśmy grę i nie dopuszczaliśmy Legii do własnej „szesnastki”, ale niestety na początku drugiej połowy daliśmy się zaskoczyć i później musieliśmy się odkryć i atakować. Mieliśmy tych sytuacji całe mnóstwo, ale nic więcej nie chciało wpaść – oceniał grę Zagłębia pomocnik gospodarzy.

Na pewno szkoda. Jesteśmy strasznie zmęczeni, co zresztą widać. Wszyscy gdzieś tutaj siedzą, bo nie mamy siły zejść do szatni – mówił Iwański o zmarnowanej szansie na grę w europejskich pucharach.

Maciej Iwański został także zapytany o pracę sędziego Żyro, do którego już w pierwszej połowie piłkarze i kibice Zagłębia mieli sporo pretensji - Mogę powiedzieć otwarcie, że sędzia Żyro znowu nam sędziuje ważny mecz – wcześniej sędziował nam mecz z Wisłą Kraków i też się nie popisał. Dzisiaj też wszystkie „styczne” sytuacje gwizdał na korzyść Legii i tylko tyle powiem.

Źródło: L.Szajna/ASInfo
Fot. lh84

Kategoria: Puchar Polski
Czytano 7146 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
(1.05.2008 - 10:58) - bodinho (83.8.22.197).
DZIEKI IWANEK ZA WALKE !!! MIMO PORAZKI WIDAC BYLO OGROMNA CHEC ZWYCIESTWA I TO SIE CENI !! DZIEKUJE WAM BARDZO !!!
,,JESLI WALCZYMY MOZEMY PRZEGRAC LECZ GDY NIE WALCZYMY JESTESMY PRZEGRANI ,, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(2.05.2008 - 14:02) - mysio pysio (195.85.249.110).
Ajwen!!! Mimo przegranego remisu, byłem dumny z Waszej postawy!!! Dzięki za walkę!! Ale prawda tez jest taka,że mentalnie zespół nie wyszedł dobrze przygotowany na II połowę. Bo co to za filozofia "utrzymac wynik 1:0 broniąc"??? Stara prawda jest taka,ze najlepsza obrona jest atak.Tego nie było niestety i to sie zemściło. Cóż,dla wszystkich jest to nauczka, a szczególnie dla Uli
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A