NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Wojno: Zwycięski remis Legii...
Wojno: Zwycięski remis Legii...(30.04) "Jest to zwycięski remis Legii, który daje jej awans do finału Pucharu Polski, i przepustkę do europejskich pucharów. Chciałbym z tego miejsca pogratulować Legii, i trenerowi Urbanowi postawy na boisku, bo w dniu dzisiejszym Legia nie była łatwym przeciwnikiem." - komentował spotkanie Wiesław Wojno z Zagłębia.

"Analiza meczy, które rozegraliśmy Legią pozwoliła nam na przyjęcie takiej taktyki, że to my w pierwszej połowie mieliśmy „wysoko” podejść, zaatakować i strzelić bramkę. Udało nam się to w 29 minucie. Później przez 30 minut kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku, aż do momentu, gdy Legia zdobyła wyrównującą bramkę. Druga połowa na pewno była kapitalnym widowiskiem. Było w niej dużo walki, okazji podbramkowych i emocji, ale brak skuteczności z naszej strony nie pozwolił nam awansować – gdyby Michał Chałbiński w 58 minucie wykorzystał swoją okazję i podwyższył prowadzenie na 2:0 myślę, że pozwoliłoby nam to na awans do finału. Stało się inaczej. Końcówka była dramatyczna. Rzuciliśmy do ataku wszystkie siły i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, w których znowu zabrakło nam troszkę szczęścia. Chciałbym podziękować swoim zawodnikom za to spotkanie. Włożyli w nie bardzo dużo zdrowia i sił, wielkie zaangażowanie i wielką wolę walki i zwycięstwa. Zabrakło szczęścia." - zakończył trener lubinian.

Źródło: L.Szajna/ASInfo

Kategoria: Puchar Polski
Czytano 4672 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A