NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Urban: Mieliśmy szczęście w końcówce...
Urban: Mieliśmy szczęście w końcówce...(30.04) "Pierwsza połowa nie była ciekawym widowiskiem. Widać było, że obie drużyny miały sporo respektu przed sobą. Bramka strzelona przez Zagłębie Lubin spowodowała to, że w drugiej połowie my musieliśmy zaatakować, i oprócz bramki stworzyliśmy sobie kilka bardzo dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnego gola. Wówczas byłoby na pewno po meczu, ale Zagłębie, przy wyniku 1:1, również miało swoje sytuacje." - mówił po meczu trener Legii Warszawa - Jan Urban.

"Na pewno mieliśmy trochę szczęścia w końcówce, ale na pewno w drugiej połowie, jeśli chodzi o same sytuacje, to mecz był pod tym względem wyrównany. Przewaga optyczna była po stronie Zagłębia, a to na pewno nie powinno dziwić, bo jednak gramy co trzy dni od 29 marca i to czuć w nogach i w końcówce musieliśmy się bronić, ale dowieźliśmy wynik do końca – a to cieszy na pewno. To będzie kolejny finał z naszej strony w tym roku i możemy spokojniej patrzeć w przyszłość jeśli chodzi o mecze ligowe." - dodał szkoleniowiec stołecznej drużyny.

Źródło: L.Szajna/ASInfo

Kategoria: Puchar Polski
Czytano 7275 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A