NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 


Bako: Tak w piłce bywa...
Fot. Tomasz Folta(02.04) "Może zaczniemy od pytań." – pytał retorycznie Jarosław Bako, który pomimo wysokiej porażki swojego zespołu nie tracił poczucia humoru. "Po pierwsze nie jestem przyzwyczajony do konferencji, a po drugie to nie mam za wiele do powiedzenia." – kontynuował były bramkarz Zagłębia Lubin, a obecnie trener Polonii Warszawa.

"Co można powiedzieć o takim meczu przegrywając 5:0? Wszyscy dzisiaj widzieli, jak to wyglądało. Na pewno nie jestem z tego zadowolony. Jedyne pozytywy, jakie można wyciągnąć z tego pojedynku to na pewno dobra lekcja dla moich zawodników. Mam nadzieję, że oni sami wyciągną z tego jakieś korzyści. Przegrać z aktualnym mistrzem Polski nie jest wstyd. Może przegraliśmy dziś trochę za wysoko. Liczyłem, że może uda nam się zdobyć tutaj jakąś bramkę – nie udało się. Trudno. Tak bywa. Tak jest w piłce." – mówił szkoleniowiec Czarnych Koszul.

Źródło: Ł.Szajna/ASInfo,
Fot. Tomasz Folta

Kategoria: Puchar Polski
Czytano 7430 razy | Wersja do wydruku

R E K L A M A
Ostatnie wydarzenia:

R E K L A M A

Pamiętasz ten mecz?

R E K L A M A

Wasze komentarze:
(3.04.2008 - 6:44) - a (83.2.83.110).
jarek a browara walnąłeś ???
(3.04.2008 - 15:31) - wzl (89.79.7.237).
jarek jarek B jarek Bako ole
Pamiętacie to!
 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.
 
R   E   K   L   A   M   A