Ostatnia wygrana w 2014 roku
Ostatnia wygrana w 2014 roku(28.11) W ostatnim w tym roku meczu ligowym Zagłębie Lubin podejmowało dzisiaj u siebie Chojniczankę Chojnice. Nasi piłkarze zakończyli tę fazę rozgrywek kolejnym zwycięstwem pokonując gości 2:1. O wygraną nie było jednak wcale łatwo. Rozstrzygająca bramka, w wykonaniu Arkadiusz Woźniaka, padła bowiem dopiero na minutę przed końcem spotkania. Wcześniej, przed przerwą, prowadzenie dla miedziowych zdobył Jakub Tosik (39 minuta) a chwilę później wyrównał Tomasz Mikołajczak (44 minuta).

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik, 33. Ľubomír Guldan, 5. Jarosław Jach, 3. Đorđe Čotra - 9. Arkadiusz Woźniak, 8. Sebastian Bonecki, 28. Łukasz Piątek, 6. Aleksander Kwiek (87, 14. Miłosz Przybecki), 17. Adrian Rakowski (46, 15. Adrian Błąd) - 26. Krzysztof Piątek (79, 18. Łukasz Janoszka).

Chojniczanka: 12. Rafał Misztal - 25. Wojciech Lisowski, 2. Michał Markowski, 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 22. Bartłomiej Niedziela (84, 3. Błażej Radler), 5. Paweł Zawistowski, 27. Przemysław Czerwiński, 9. Marek Gancarczyk - 11. Rafał Siemaszko (46, 23. Krystian Feciuch), 17. Tomasz Mikołajczak (72, 8. Paweł Iwanicki).

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 5101 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(30.11.2014 - 19:58) - zdzich659 (77.253.37.252).
Jestem zawsze daleki od krytykowania,ale to co teraz preprezentuja to jest dziadowizna ,fajnie ,że wygrywają ,ale strach pomyślec jak zdobędą awans i jakos na wzmocnienia sie nie zanosi , w ekstraklasie będą jechać po nas jak po łysej kobyle,obym się mylił