3 punkty znad morza
3 punkty znad morza(22.11) Udany wyjazd Zagłębia Lubin nad morze. Miedziowi wygrali pojedynek ligowy z Flotą Świnoujście 2:1 i podtrzymali tym samym swoje wysokie szanse na awans do Ekstraklasy. Gole dla lubinian były dziełem Arkadiusza Woźniaka w 13 minucie oraz Jakuba Tosika w 21 minucie. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze skutecznie odpowiedzieli - zdobywając bramkę w 38 minucie za sprawą strzału Sebastiana Olszara. Szczęśliwie w drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie.

Flota: 1. Darko Brljak - 7. Łukasz Sołowiej, 4. Michał Stasiak, 2. Sebastian Zalepa (86, 9. Nenad Erić) - 15. Sebastian Kamiński, 16. Paweł Lisowski, 14. Daniel Brud (82, 21. Dawid Retlewski), 8. Marek Niewiada, 11. Rafał Grzelak, 26. Dawid Kort (68, 19. Arkadiusz Reca) - 33. Sebastian Olszar.

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik, 33. Ľubomír Guldan, 5. Jarosław Jach, 3. Đorđe Čotra - 9. Arkadiusz Woźniak (60, 14. Miłosz Przybecki), 20. Jarosław Kubicki, 28. Łukasz Piątek, 6. Aleksander Kwiek, 17. Adrian Rakowski (88, 21. Maciej Kowalski-Haberek) - 26. Krzysztof Piątek (85, 18. Łukasz Janoszka).

Info: 90minut.pl