Woźniak strzelił... i trafił do szpitala
Woźniak strzelił... i trafił do szpitala(10.10) Zagłębie za sprawą Arkadiusza Woźniaka wygrało swój dzisiejszy mecz z Sandecją Nowy Sącz 1:0. Zwycięska bramka padła już w 4 minucie spotkania. Niestety jej strzelec nie dotrwał na boisku do drugiej połowy. Tuż przed przerwą doznał kontuzji, po której z podejrzeniem naciągnięcia wiązadeł został odwieziony do szpitala. Piotr Stokowiec na konferencji prasowej wyraził obawę, że Woźniaka możemy nie zobaczyć na boisku już do końca tej rundy.

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik, 37. Boris Godál (53, 5. Jarosław Jach), 33. Ľubomír Guldan, 3. Đorđe Čotra - 14. Miłosz Przybecki, 28. Łukasz Piątek, 20. Jarosław Kubicki, 9. Arkadiusz Woźniak (46, 6. Aleksander Kwiek), 15. Adrian Błąd (75, 7. Paweł Stolarski) - 27. Michal Papadopulos.

Sandecja: Marek Kozioł - Marcin Makuch, Dawid Szufryn, Mateusz Bartków (83 Mouhamadou Traoré), Adrian Frańczak - Maciej Bębenek, Matej Náther, Przemysław Szarek, Irakli Gerkenaszwili (46 Kamil Słaby), Łukasz Grzeszczyk - Fabian Fałowski (61 Adrian Danek).

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 1678 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(13.10.2014 - 19:53) - pol (213.158.217.45).
Wynik cieszy ale sa dwie rzeczy z tym skladem niemamy co szukac ekstralasie zero ciagu na bramke
(18.10.2014 - 15:23) - lucky luk (46.170.70.89).
AREK AREK TRZYMAJ SIĘ ! AREK AREK TRZYMAJ SIĘ ! AREK AREK TRZYMAJ SIĘ !!!