Remis na wyjeździe, ale 2. lokata utrzymana
Remis na wyjeździe, ale 2. lokata utrzymana(05.10) Nie udała się lubinianom wyprawa na Mazowsze. Nasz zespół pechowo zremisował w Ząbkach z tamtejszym Dolcanem 2:2. Nasi piłkarze dali sobie wydrzeć zwycięstwo z rąk na niespełna kwadrans przed końcem spotkania po golu Szymona Matuszka. Wcześniej prowadzili dzięki trafieniem Michala Papadopulos'a w 28 minucie i Arkadiusza Woźniaka 72-giej. Pierwsza bramka spotkania należała jednak do gospodarzy, którzy prowadzenie objęli już w 19 minucie za sprawą Rafała Grzelaka.

Mimo braku kompletu punktów, Zagłębie Lubin nadal zajmuje drugie, premiowane awansem do Ekstraklasy, miejsce w tabeli.

Dolcan: 1. Rafał Leszczyński - 5. Julien Tadrowski, 6. Piotr Klepczarek, 16. Mateusz Cichocki - 9. Paweł Tarnowski, 17. Adrian Łuszkiewicz, 23. Szymon Matuszek, 13. Grzegorz Piesio, 19. Rafał Grzelak (70, 24. Damian Świerblewski) - 10. Tomasz Chałas (83, 21. Bartosz Wiśniewski), 7. Kamil Mazek (89, 18. Norbert Neumann).

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik, 37. Boris Godál, 5. Jarosław Jach, 3. Đorđe Čotra - 6. Aleksander Kwiek (66, 14. Miłosz Przybecki), 20. Jarosław Kubicki, 28. Łukasz Piątek, 9. Arkadiusz Woźniak (79, 26. Krzysztof Piątek), 15. Adrian Błąd - 27. Michal Papadopulos.

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 1586 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(6.10.2014 - 14:13) - K09 (156.17.196.156).
Szczerze to Zagłębie nie zasłużyło na te 3 punkty. Wynik sprawiedliwy bo obie drużyny grały na tym samym poziomie.