Remis w ostatniej chwili
Remis w ostatniej chwili(21.09) Kolejne w tym sezonie spotkanie Zagłębia Lubin zakończone remisem. Tym razem jednak scenariusz ostatnich 30 minut meczu był odmienny od poprzednich. To lubinianie odrabiali wówczas straty, które ponieśli na wcześniejszym etapie gry. Zagłębie przegrywało dzisiaj już 0:2 po golach Bartosza Jarocha w 35' oraz Marcin Kaczmarka w 51'. Wyrównać udało się dzięki bramkom Aleksandra Kwieka w 59' oraz Arkadiusza Woźniaka na 2 minuty przed końcem meczu.

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 25. Bartosz Jaroch, 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek, 14. Dariusz Kłus, 10. Denis Popovič, 11. Marcin Smoliński (81, 22. Bruno Żołądź), 19. Maciej Rogalski (70, 8. Łukasz Suchocki) - 7. Robert Szczot.

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik (19, 22. Paweł Oleksy; 77, 14. Miłosz Przybecki), 37. Boris Godál, 33. Ľubomír Guldan, 3. Đorđe Čotra - 9. Arkadiusz Woźniak, 20. Jarosław Kubicki, 28. Łukasz Piątek, 26. Krzysztof Piątek (46, 6. Aleksander Kwiek), 15. Adrian Błąd - 27. Michal Papadopulos.

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 2035 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(21.09.2014 - 18:09) - pol (213.158.221.195).
Gdzie jest WZL z taka olimpia remis my stracilismy2 pkt 5 pozycja wstyd zmiana trenera potrzebna jestesmy drozyna bez jaj oni maja piz.y a nie jaja

(22.09.2014 - 9:50) - kibic 30 lat ZL (78.8.233.78).
widzę ze o awans możemy tylko pomarzyć , mamy słaba drużynę grajki grają na 70% bramkarz słabiutki chciałbym chwalić lecz nie można żeby awansować muszą być chęci zgranie powinni każdą chwile spędzać z piłką i drużyną aby się wzajemnie rozumieli i i gra na 100 a nawet 120% KGHM powinien postawić na tą drużynę to ich wizytówka a zarazem rozliczać co kwartał rządzących transfery przemyślane a nie sztuki dla sztuki dyrektor czym może się pochwalić nie wiem brak wiadomości co chcemy gdzie szukamy co robimy zamydlanie oczu , szkoda kibiców bo ZL to dla niektórych całe Zycie .
Trzeba faktycznie wstrząsu w tej drużynie i w działaczach
(22.09.2014 - 17:26) - Nie (46.204.31.233).
Zaglebia obrona to pilkarska pornografia
(22.09.2014 - 21:47) - sfinks (178.36.15.21).
Do pol-najpierw synku to odszczekaj to co napisałeś w poprzednim newsie przy stanie 2-0 dla grudziądzą,nie spodziewałeś się ,że chłopaki zdołają wyrównać.Brawa dla nich,akurat jaja to pokazali w tym meczu,więc zamilcz kretynie..i nie popisuj się już..
(24.09.2014 - 20:18) - mietek (81.229.247.173).
Prezesie zaglebia gdzie ty masz wiedze o sporcie .Ten klub ginie przez ciebie .Pieniadze to nie wszysko.
(26.09.2014 - 9:07) - lysy2354 (83.29.248.196).
I liga chłopaki walczą a Wam jak zwykle nic nie odpowiada!!! Zamknijcie mordy i dajcie im grac!!! Krytycy od siedmiu boleści nie znający się na niczym!!!