Powrót do wygrywania
Powrót do wygrywania(30.08) Tym razem udało się wygrać. Nasi piłkarze w wyjazdowym meczu z Pogonią Siedlce pokonali miejscowych 2:1 i odnieśli trzecie w tym sezonie zwycięstwo. Autorami goli byli Aleksander Kwiek w 66minucie oraz Michal Papadopulos w 85-tej. Dla gospodarzy trafił Michał Grudniewski w 55 minucie.

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński - 3. Michał Grudniewski, 7. Daniel Dybiec, 2. Tomasz Lewandowski, 15. Jarosław Ratajczak - 27. Michał Ogrodnik, 17. Przemysław Rodak, 10. Piotr Kosiorowski (34, 8. Marcel Gąsior; 68, 11. Adrian Dziubiński), 19. Krystian Wójcik, 20. Piotr Krawczyk - 21. Cezary Demianiuk (85, 26. Dawid Dzięgielewski).

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 7. Paweł Stolarski (66, 26. Krzysztof Piątek), 37. Boris Godál, 33. Ľubomír Guldan, 3. Đorđe Čotra - 9. Arkadiusz Woźniak, 20. Jarosław Kubicki (46, 18. Łukasz Janoszka), 28. Łukasz Piątek, 6. Aleksander Kwiek, 15. Adrian Błąd (59, 14. Miłosz Przybecki) - 27. Michal Papadopulos.

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 1787 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(31.08.2014 - 19:06) - Ewelina29 (31.179.232.60).
Teraz to już z górki do ekstraklasy..
(31.08.2014 - 19:49) - popo (91.236.35.146).
obawiam się ze to przypadek mamy słabego i to bardzo słabego bramkarza nie mamy snajpera do bramek obrona tez taka sobie choć bardzo chciałbym awansu ale logika mi nie pozwala myśleć o tym
(31.08.2014 - 23:21) - Traktor (94.174.130.244).
Mnie martwi słaba fizyczność naszych grajków. Na siłownie!
(3.09.2014 - 5:20) - kibic2 (37.152.18.0).
jak nie potrafimy wygrac na luzie z takimi jak pogon,wigry czy bytovia to cos trzeba zmienic az strach pomyslec co bedzie w derbach z crrobrym czy miedzia licze na komplet punktow
(5.09.2014 - 0:16) - fan (77.101.238.125).
najslabiej to i tak wypada napad, przy tylu sytuacjach ustrzelić raptem 2 gole żenada