Zaledwie remis
Zaledwie remis(27.08) Zagłębie Lubin znowu gubi punkty. Tym razem u siebie lubinianie zaledwie zremisowali z Bytovią Bytów 2:2. Wynik martwi tym bardziej, że miedziowi w pewnym momencie prowadzili nawet 2:0, a jednak w ostatnich 20 minutach dali sobie wydrzeć z rąk upragnione zwycięstwo.

Bramki dla Zagłębia zdobyli: Arkadiusz Woźniak w 54 minucie i Łukasz Piątek w 59-tej. Dla gości trafiali: Michał Pietroń w 69 minucie oraz Karol Piątek dziesięć minut później.

W tabeli Zagłębie jest obecnie na piątym miejscu ze stratą odpowiednio 4 i 6 punktów do liderujących drużyn, zajmujących miejsca premiowane awansem do Ekstraklasy.

Zagłębie: Konrad Forenc - Paweł Stolarski, Boris Godál, Ľubomír Guldan, Đorđe Čotra - Arkadiusz Woźniak (63 Miłosz Przybecki), Jarosław Kubicki, Łukasz Piątek, Aleksander Kwiek (73 Krzysztof Piątek), Adrian Błąd (86 Piotr Azikiewicz) - Michal Papadopulos.

Bytovia: Tomasz Laskowski - Marcin Kikut (46 Wojciech Wilczyński), Krzysztof Bąk, Łukasz Wróbel, Maciej Szewczyk - Daniel Gołębiewski (64 Maciej Kazimierowicz), Michał Pietroń, Karol Piątek, Mariusz Kryszak, Daniel Mąka - Janusz Surdykowski.

Info: 90minut.pl