Ulegli Wiśle
Ulegli Wiśle(17.08) Pierwsza porażka Zagłębia Lubin w walce o awans do Ekstraklasy. Lubinianie nie dali dzisiaj rady wygrać u siebie z Wisłą Płock. Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Do przerwy wszystko było zgodnie z planem. Miedziowi już od 15 minuty prowadzili po golu Papadopulusa. W drugie połowie to jednak Wisła rozdawała karty. Wyrównanie przyszło w 47 minucie po rzucie karnym wykonanym przez Krzysztofa Janusa, zaś ostatni kwadrans przyniósł jeszcze dwie bramki dla gości po strzałach Marko Radicia w 72 minucie oraz Łukasz Kacprzyckiego w 83 minucie.

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 9. Arkadiusz Woźniak, 37. Boris Godál, 5. Jarosław Jach, 22. Paweł Oleksy - 14. Miłosz Przybecki (39, 18. Łukasz Janoszka; 75, 26. Krzysztof Piątek), 20. Jarosław Kubicki, 28. Łukasz Piątek, 6. Aleksander Kwiek, 15. Adrian Błąd (75, 19. Filip Jagiełło) - 27. Michal Papadopulos.

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 16. Fabian Hiszpański - 7. Krzysztof Janus, 4. Jacek Góralski, 3. Maciej Kostrzewa, 25. Filip Burkhardt (79, 18. Piotr Wlazło), 22. Łukasz Kacprzycki (88, 13. Dawid Jabłoński) - 9. Marcin Krzywicki (69, 10. Piotr Ruszkul).

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 2359 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(17.08.2014 - 16:37) - P2A3W4E5 (69.129.203.26).
Witamy w 2 lidze.
(17.08.2014 - 16:59) - lubusz (54.236.253.217). ZEDYTOWANE przez bolo.
Do przewidzenia wynik szkoda kiboli tylko. Pachołkowie donalda i spółki dalej pchają ten klub w ***
(17.08.2014 - 17:02) - popo (91.236.33.46). ZEDYTOWANE przez bolo.
W DRODZE DO EKSTRAKLASY - raczej do cyrku arena
to wygląda tak jak by nikomu nie zależało na klubie zawodnicy miernota totalna pokazali jaki poziom reprezentują tj dno totalne raczej II liga
- zarząd szkoda gadać aby kasa się zgadzała żadnych transferów pytam po co nam dyrektor sztuczne stanowiska
prezes za spadek powinien dawno ***
(17.08.2014 - 17:26) - TT (94.174.130.244).
Jak co roku- fizycznie słabo. Przegrywają mecz w końcówce. Możemy zatrudnili jakiegoś trenera przygotowania fizycznego? Tylko nie Pan Ilnicki bo to juz było i dziękujemy ale nie.
(17.08.2014 - 17:30) - kola (109.243.251.12).
dno
(17.08.2014 - 18:08) - ..... (83.27.29.230).
niestety ale plan zniszczenia tego klubu został wdrożony ,zwalnia sie ludzi ze sztabu szkoleniowego związanych z klubem od lat szukając oszczędności a zadrudnia sie Burlikowskiego z pensją kilknascie tyś. i zabrania mu sie robienia transferów wiedząc że nasza obrona nie istnieje a mamy największy budżet w 1 lidze tylko gdzie te pieniądze ?
(18.08.2014 - 0:38) - KIBIC ZL (78.9.143.237).
Oglądałem ZAGŁĘBIE pierwszy raz w tych rozgrywkach (1LIGA) - wnioski: TRAGEDIA.
Przed sezonem wspominałem, że w taki składzie pierwsza ósemka to szczyt marzeń - jednak mała korekta - walka o utrzymanie. Nasza młodzież - nie udźwignie tego ciężaru - BO JEST SŁABA i dzisiaj to pokazała. Sporadyczne ciekawe akcje, klepki przechodziły przez piłkarzy doświadczonych (Błąd, Kwiek, Przybecki, Piątek) - i co warte wspomnienia: MECZ OGLĄDAŁEM W NECIE BO CENY BILETÓW JAK NA LIGĘ MISTRZÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(18.08.2014 - 10:36) - xxx (83.5.230.216).
Chęci młodość i ambicja nie wystarczą.
Brak doświadczenia , ogrania i niestety
beznadziejna obrona.Jeszcze jedno,tak
na marginesie, z Wożniaka drugiego Piszczka nikt na siłę nie zrobi.
Wiślacy biegali po naszej prawej stronie i
raz po raz zagrażając naszej bramce.
Tak ogólnie tragedia!!!!!!!

(18.08.2014 - 16:03) - 500 (109.241.43.163).
spokojnie, powoli przychodzi czas na zmianę warty i na rozliczenia
(18.08.2014 - 21:43) - DLU (109.197.71.126).
Panie Stokowiec dno i metr mułu jeśli chodzi o gre naszego zespołu - to jest pierwsza liga tu trzeba zapier*****.
(18.08.2014 - 22:08) - Ryk (94.174.130.244).
Słabi fizycznie. Ale co sie dziwić. Juniorzy
(19.08.2014 - 7:34) - ada (78.10.135.220).
w 1 lidze byli za słabi,w 2 jak widać orłami też nie są.w tym zaściankowym miasteczku nikomu na grajkach nie zależy.śmieszny klub który uprawia autodestrukcję.
(19.08.2014 - 17:52) - Na ZAGŁĘBIU WYCHOWAN (89.68.97.17). ZEDYTOWANE przez bolo.
Wolę takie Zagłębie niż te z NAJEMNIKAMI.Może bez umiejętności,ale walczące i ambitne.Dajmy im czas aż się ograją.
Przyzwyczajmy się że na parę sezonów zakotwiczymy w tej lidze,w końcu Nasz Klub nie przynosi dochodów wg prezesika.
Zresztą po co nam te ekstraklasa jak leją nas wszyscy do okoła ?(Islandia,Estonia,Litwa,Łotwa itd) i
Cała ta ekstraklasa jest skorumpowana?

Całkiem niedawno,jakieś 4 miesiące temu napisałem po wywiadzie z Rymaniakiem że zapraszam go na wycieczkę do mojej pracy,dam mu breszkę,kilof i pójdziemy na trasę taśmociągu o nachyleniu 5 % i pokażę jemu gdzie pracuje się ciężej,bo narzekał.
I gdzie on teraz jest ? Dogadał się w trakcie sezonu z Cracovią,zagrał jak zagrał przeciw swojemu przyszłemu pracodawcy (ten kto widział to wie ) a za rok spotka się z Nami w tej samej lidze,bo w tym sezonie napewno się nie utrzymają ,bo ile można się wozić ?
*** Dla mnie to nie jest wychowanek tylko zdrajca,nie można zostawiać klubu który ma się w SERCU,mógl to zrobić po sezonie w 1 lidze i nikt by nie miał pretensji,Pawłowski będąc gwiazdą Naszego zespołu,kiedy Nas spuszczali ZOSTAŁ i u mnie ma SZACUNEK.

Chodze na Zagłębie ponad 30 lat,jeżdżę od 26,(przynajmniej 8-10 wyjazdów w sezonie)czy wygrywa,czy przegrywa chodzę i będę chodził.
Jestem dumny że jestem z Lubina,weźcie sobie za przykład taki klub jak LIVERPOOL,od 1990 roku nie wygrali Ligi a co mecz jest komplet,wiem bo 2 razy w roku jestem na Anfild a ich hymnem jest YOUL NEVER WALK ALLONE (NIGDY NIE BĘDZIESZ SZEDŁ SAM ),Nasz jest podobny CZY WYGRYWASZ,CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ...a więc moi drodzy...