Nie utrzymali remisu
Nie utrzymali remisu(05.04) Niespełna pięciu minut zabrakło piłkarzom Zagłębia Lubin do utrzymania remisu w wyjazdowym meczu 29. kolejki Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. Po pierwszej połowie i bramkach Piotra Grzelczaka w 3.minucie oraz Aleksandra Kwieka w 13.minucie było 1:1. Niestety pod koniec spotkania zwycięskiego gola dla gdańszczan zdobył Maciej Makuszewski.

Lechia Gdańsk 2-1 Zagłębie Lubin
Piotr Grzelczak 3, Maciej Makuszewski 86 - Aleksander Kwiek 13

Lechia: 24. Mateusz Bąk - 17. Marcin Pietrowski, 2. Rafał Janicki, 30. Maciej Kostrzewa (67, 4. Paweł Stolarski), 3. Nikola Leković - 11. Maciej Makuszewski, 27. Paweł Dawidowicz (46, 5. Krzysztof Bąk), 21. Stojan Vranješ, 14. Piotr Wiśniewski (46, 10. Przemysław Frankowski), 9. Piotr Grzelczak - 8. Patryk Tuszyński.

Zagłębie: 1. Silvio Rodić - 21. Bartosz Rymaniak, 5. Adam Banaś (46, 28. Łukasz Piątek), 33. Ľubomír Guldan, 3. Đorđe Čotra - 6. Aleksander Kwiek, 58. Manuel Curto, 7. Jiří Bílek, 11. Arkadiusz Piech, 18. Łukasz Janoszka (46, 20. David Abwo) - 27. Michal Papadopulos (81, 31. Johan Bertilsson).

Info: 90minut.pl

Kategoria: Liga
Czytano 2681 razy | Wersja do wydruku

Ostatnie wydarzenia:

Pamiętasz ten mecz?

Wasze komentarze:
(6.04.2014 - 9:52) - king sajz (213.158.216.132).
pierwsza połowa to DRAMAT ,tylko dzięki Silvio nie było już po meczu. Ogólnie nie zasłużyliśmy na remis wiec żal jest ale mały,szkoda ze Abwo i Piech będąc sam na sam obijają bramkarza.Do tego z ległą zagramy bez Piecha za [przemyślany] atak .Coś jest na rzeczy z Lenczykiem,coś wisi w powietrzu widać było olewatora w jego wykonaniu,mimo iż zmiana Banasia słuszna w 100%.
(6.04.2014 - 10:49) - widz (5.172.248.237).
tylko mi sie zdawalo ze zaglebie nie chcialo wygrac tego meczu?????po tylu akcjach to co mieli
(7.04.2014 - 9:18) - harnas (46.113.165.117).

To jest skandal ze Przybecki nie gra,gosc jest w formie i siedzi na ławie a kolesie bez formy graja.Lenczyk co ty wyprawiasz?
(7.04.2014 - 19:44) - 500 (78.88.250.242).
nie chciałem tego pisać, bo pomyślałem, że to tylko moja wyobraźnia, ale też miałem takie wrażenie
(8.04.2014 - 15:03) - dads (95.48.37.41).