Co za końcówka!
Co za końcówka!(31.03) Po strzale Łukasza Burligi w 73 minucie Zagłębie Lubin przegrywało z Wisłą Kraków 0:1 i... gdy wydawało się już, że takim wynikiem mecz się zakończy, nastąpiła wspaniała końcówka. Najpierw w 86 minucie stan rywalizacji wyrównał z rzutu wolnego Manuel Curto. Zaś kilkadziesiąt sekund później po strzale Arkadiusza Piecha piłka uderzona jeszcze przez Piotra Brożka wpadła do siatki rywali. Ostatecznie minutę później na 3:1 dla Zagłębia podwyższył, również samobójczym trafieniem, Michał Nalepa.

Mimo to zwycięstwo niewiele zmieniło w sytuacji Zagłębia w tabeli. Nasza ekipa po podziale punktów na pół w końcówce sezonu zasadniczego, ostatnie 7 kolejek zagra w grupie walczącej o utrzymanie się w Ekstraklasie.

Zagłębie: 1. Silvio Rodić - 21. Bartosz Rymaniak, 7. Jiří Bílek, 24. Elvedin Džinić, 3. Đorđe Čotra - 31. Johan Bertilsson (46, 20. David Abwo), 58. Manuel Curto, 33. Ľubomír Guldan, 11. Arkadiusz Piech, 6. Aleksander Kwiek (90, 28. Łukasz Piątek) - 27. Michal Papadopulos (78, 18. Łukasz Janoszka).

Wisła: 1. Michał Miśkiewicz - 21. Łukasz Burliga, 27. Michał Nalepa, 3. Gordan Bunoza, 8. Piotr Brożek - 15. Emmanuel Sarki (62, 77. Wilde-Donald Guerrier), 34. Alan Uryga, 20. Michał Chrapek (82, 23. Fabian Burdenski), 18. Semir Štilić, 10. Łukasz Garguła - 11. Paweł Brożek.

Info: 90minut.pl