1
5
0

Opis meczu:

Nie udał się lubinianom pierwszy występ w tym sezonie. Po bardzo dramatycznym spotkaniu, obfitującym w dziesiątki arcyciekawych sytuacji, Zagłębie Lubin uległo na wyjeździe białostockiej Jagielloni 1:2.

Gospodarzom do osiągnięcia zwycięstwa potrzeba było aż 105 minut. Zdecydowała tzw. "srebrna bramka" zdobyta w 13 minucie dogrywki. Jej autorem był Wojciech Kobeszko.

Wcześniej spotkanie przebiegało po myśli naszego zespołu. Już w 17 minucie prowadzenie dla Zagłębia zdobył Wojciech Olszowiak. Nasz napastnik strzelił głową po świetnym dośrodkowaniu Ireneusza Kowalskiego. Do przerwy zdecydowana przewaga była po stronie lubinian. Później spotkanie się wyrównało i okazje na bramki zaczęli mieć gospodarze. W 58 minucie Tomasz Reginis podał do Mariusza Dzienisa i ten wyrównał stan rywalizacji na 1:1. Ostatnie minuty przed dogrywką znowu należały do Zagłębia i tylko dobrej dyspozycji swojego bramkarza Jagiellonia może zawdzięczać utrzymanie korzystnego rezultatu.

Dogrywka rozpoczęłą się od drugiej żółtej kartki dla Rafała Hübschera, co oznaczało grę Zagłębia w "dziesiątkę". Ponadto faul naszego zawodnika oznaczał rzut karny dla Jagiellonii - na szczęście nie wykorzystany przez Żuberka. Nie mniej jednak białostocczanie wykorzystali bardzo szybko wykorzystali przewagę liczebną. Parę minut później bowiem Żuberek pięknie dośrodkował, a Wojciech Kobeszko zdobył srebrną bramkę. Do dalszych gier awansowała Jagiellonia.

Piłkarz meczu

Wasze komentarze:
(3.08.2003) - Fredi (62.87.206.57): Kiedy bedzie na stronie głównej zdjęcia kadry ? Jesien 2003 ?

Nic sie nie stało że odpadlismy ! Bo odpadła też Wisła Groclin i Ruch i wiele innych :)
(4.08.2003) - CINEK (62.87.214.113): KURDĘ NAJGORZEJ WYGLĄDA LINIA ATAKU MUSIMY MIEĆ DWÓCH DOBRYCH NAPASTNIKÓW.
(4.08.2003) - DŻERY (62.87.214.113): KIEDY NICIŃSKI WRÓCI DO SKŁADU ?CO SIĘ Z NIM TERAZ DZIEJE.TO NAJLEPSZY PIŁKARZ JAKI JEST W LUBINIE.
(4.08.2003) - CINEK (62.87.214.113): MOŻE BY TAK DAĆ SZANSĘ ANDRUSZCZAKOWI I ZAJĄCOWI.MYŚLĘ ZĘ MOGLI BY SIĘ PRZYDAĆ.OBNIŻYĆ IM ZAROBKI I ZAWIESIĆ WOJENNY TOPÓR.JAK PRZYJDĄ NIESPODZIEWANE KONTUZJE TO MUSI BYĆ KTOŚ W REZERWIE.A ONI CHYBA NIE SĄ KELNERAMI NA 2-LIGĘ SĄ OK.
(4.08.2003) - dfwefe (62.87.219.128): srebrną bramkę?? hehehe. A nie czasem złotą?
(4.08.2003) - dfsd (62.87.219.128): a nie jednak srebrną!
(5.08.2003) - zocho (217.30.129.108): kiedy bedzie pelna kadra
(5.08.2003) - fredi i reg; (62.87.207.220): Do Dżerego: Nitka leczy kontuzje w Szczecinie !

Teraz do Ataku ma wejśc jakiś Chilijczyk !
(5.08.2003) - Miedzianka (62.87.215.175): Olszowiak wracaj do rezerw albo najlepiej do Iskry kochlice
(12.08.2003) - JAGIELLON (213.216.65.210): NO I CO MIEDZIAKI ? JAGA WAS OBIŁA WZOROWO
(6.06.2004) - johny (80.51.250.98): miedzianka............morda!!!huj ze szybki jestem ale nie widzialem wczesniej.........!!!heh