2
3
0

Opis meczu:

Spotkanie miejscowej Victorii z Zagłębiem Lubin cieszyło się w Koronowie olbrzymim zainteresowaniem. Specjalnie na ten mecz na stadionie zostało zamontowanych 150 dodatkowych miejsc siedzących. Nie rozwiązało to jednak problemu, gdyż chętnych było zdecydowanie więcej niż biletów, jakie organizatorzy mogli na to spotkanie sprzedać.

Od pierwszych minut zarysowała się przewaga mistrzów Polski, którzy już w 6 minucie objęli prowadzenie. Strzelcem gola został obrońca gospodarzy Przemysław Talarek. Koronianin tak niefortunnie interweniował po dośrodkowaniu Grzegorza Bartczaka, że umieścił piłkę we własnej bramce. Dalsza część pierwszej połowy nie przyniosła kolejnych goli. Gra toczyła się główne w strefie środkowej boiska a żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć dogodnej sytuacji podbramkowej.

W drugiej połowie dominacja Zagłębia stała się jeszcze bardziej widoczna. Działo się to głównie za sprawą gospodarzy, którzy szybko opadli z sił i nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki. Efektem były kolejna dwa trafienia mistrzów Polski. Najpierw na listę strzelców wpisał się Wojciech Łobodziński, który w 67 minucie pokonał golkipera gospodarzy. Wynik meczu ustalił zaś w 82 minucie Szymon Pawłowski. Zagłębie wygrało więc pewnie 3:0 i bez problemu awansowało do 1/8 rozgrywek o Puchar Polski.

Wasze komentarze:
(25.09.2007) - ~Koski75 (81.3.82.94): Do Admina - troche mylący ten wynik! To Zagłębie wygrało 3:0
(25.09.2007) - MW (80.53.118.237): Zawalo bym dostal :)
(25.09.2007) - M@teuszek (83.27.174.143): co sie stało z tym zagłebiem ....
(25.09.2007) - do admina (87.105.43.85): poprawcie ten wynik bo bylo 3:0 ale dla nas
(25.09.2007) - (84.40.152.147): Czy ktos byl na tym mecz i by mogl zdac jakas relacje?
(25.09.2007) - (83.27.130.184): Jedziemy do Chorzowa ! Piątek godz.19.00 ! Jesteśmy zawsze tam ......
(25.09.2007) - Mistrz Mistrz ZAGŁĘBIE!!! (87.105.34.25): Na miasteczko liczace 10 tys mieszkancow, przyszlo 1100 kibicow na mecz, niezle :D pewnie przyszli bo Mistrz Polski przyjechal :D:D:D
(26.09.2007) - orange (87.105.233.235): Podbijam-ilu Zagłębiaków w Koronowie? Byla obecna Zawisza? W jakiej liczbie?itd. MKS&WKS
(26.09.2007) - koko (83.4.127.177): Wielkie zagłebie jest najlepsze nikt znimi nie wygra do puki bedie arboleda ajak nie bedzie go to sie wszystko posypie
(26.09.2007) - vk kwo (89.191.145.45): szacunek dla mistrza polski !moim zdaniem victoria zasluzyla na bramke ...co najmniej!i wcale latwo nie bylo!pozdro dla kibicow zaglebia oraz wks zwisza bydgoszcz!
(26.09.2007) - Asia :) do Koskiego75 (78.88.239.2): W wyniku meczu najpierw podaje się nazwę i bramki drużyny gospodarzy. Pozdrawiam :)
(26.09.2007) - KefirW (84.40.156.219): Zobacie jak powinniśmy śpiewać "eintracht" puszczajcie sobie ten kawałek codziennie to może w końcu złapiemy melodię i zaśpiewamy go na naszym stadionie równie rewelacyjnie jak kibice z Frankfurtu

Zbierać ekipę na Polonię i jedziemy, WZL potrzebuje nas teraz jak nigdy dotąd. Pozdrowienia
(26.09.2007) - MarchewWzl (87.105.33.159): szukam dziury w całym... iwan, kolenda, łobo powinno być wyżej... ale jak się nie ma co się lubi...
(27.09.2007) - ~Koski75 do Asi:) (84.40.149.218): Asiu, zdaję sobie sprawę z tego faktu, aczkolwiek pierwsze info, jakie p[okazało się na stronie, było: Vic - Zag 3:0. Dlatego zwróciłem się z prośbą do administratora tego wortalu o zmianę zapisu. Przepraszm jeśli uraziłem Cię oraz Twoje [jak widać] dobre wychowanie. Pozdrawiam Koski :)
(28.09.2007) - Asia :) do Koskiego75 (78.88.239.2): Spox :) Teraz wszystko jasne :)