NAJBLIŻSZY MECZ ZAGŁĘBIA   [X]
Wyjazd:
Data: , godz.
R   E   K   L   A   M   A
  
MENU
 
KLUB
 
I ZESPÓŁ
 
ARCHIWUM MECZÓW
 
KONTAKT
 
 




INFORMACJE
Sezon: 2003/2004
Data: 2004-03-20
Rodzaj: 1 Liga
Kolejka: 19
Widzów: 1100
Sędzia: Marek Kowal
Związek: Bytom

 Aluminium - trener
 Imię i nazwisko 
 Czas gry 
 Info 
 Radosław Cierzniak 
0
90
 
 Tadeusz Bartnik 
0
90
 
 Waldemar Kruk 
0
90
 
 Robert Sztandera 
0
90
 
 Adrian Woźniczka 
0
90
 
 Rafał Witkowski 
0
69
  
 Łukasz Giermasiński 
0
90
 
 Tomasz Bekas 
0
81
 
 Łukasz Jasiński 
69
90
 
 Wojciech Korzan 
81
90
 
 Marcin Florek 
0
90
 
 Artur Majewski 
0
90
 
 Marcin Wojciechowski 
0
90
 
13 Piłkarzy
1
3
0
 Zagłębie - trener Dražen Besek
 Imię i nazwisko 
 Czas gry 
 Info 
 Danijel Mađarić 
0
90
 
 Jacek Manuszewski 
0
90
 
 Mateusz Żytko 
0
90
 
 Artur Januszewski 
0
90
  
 Rafał Piętka 
0
90
 
 Tomasz Salamoński 
0
90
 
 Andrzej Szczypkowski 
0
90
 
 Jernej Javornik 
0
72
 
 Sławomir Pach 
0
56
 
 Wojciech Łobodziński 
56
90
 
 Marcin Pietroń 
72
90
 
 Zbigniew Murdza 
0
90
 
 Grzegorz Niciński 
0
90
 
13 Piłkarzy
1
3
0

Opis meczu:

Piłkarze Zagłębia nie zaliczą do udanych pierwszego wiosennego wyjazdu. W meczu, w którym przyszło im się zmierzyć z Aluminium Konin, drużyną okupującą ostatnie miejce w lidze, lubinianie zaledwie zremisowali 1:1, co niewątpliwie należy uznać za sukces gospodarzy.

Początek spotkania to niewielka przewaga gospodarzy, którzy pomimo kilku okazji, nie potrafili pokonać Madaricia lub choćby trafić piłką w światło bramki. Optyczna przewaga gospodarzy trwała do 22 minuty, kiedy to Zagłębie wykonywało rzut rożny. Piłkę w narożniku boiska ustawił Sławomir Pach, po dośrodkowaniu, którego piąstkował Cierzniak, ale uczynił to tak nie fortunnie, że futbolówka trafiła pod nogi wbiegającego w pole karne Januszewskiego, a ten ładnym strzałem pokonał bramkarza Aluminium. Od tego momentu Zagłębie zaczęło odważniej atakować, jednak podobnie jak gospodarze, nasi piłkarze grali zbyt chaotycznie i niedokładnie.

Po zmianie stron piłkarze Zagłębie wyszli zbyt rozluźnieni i pewni siebie, co bardzo szybko się na nich zemściło. Już dwie minuty po wznowieniu gry goście doprowadzili do wyrównania. Szarżującego w polu karnym Florka nieprzepisowo powstrzymywał Madarić, za co golkiper Zagłębia został ukarany żółtym kartonikiem, a gospodarzom został przyznany rzut karny. Jedenastkę pewnym strzałem na bramkę zamienił Rafał Witkowski. Po zdobyciu gola gospodarze, zadowoleni z remisu, cofnęli się do obrony i szukali swojej szansy w nielicznych kontratakach. Lubinianie zaś nie potrafili sobie poradzić ze zmasowaną obroną gospodarzy i wraz z upływem czasu grali co raz bardziej niedokładnie i chaotycznie. Świetnie w bramce Aluminium radził sobie Cierzniak, który niewątpliwie w znacznym stopniu przyczynił się do wywalczenia przez gospodarzy jednego, ale jakże cennego punktu.

Po meczu powiedzieli:

Paweł Nowacki, II trener Aluminium:
Zdobyliśmy ważny punkt z drużyną z czołówki tabeli. Nasze cele są zupełnie inne niż Zagłębia. Oni walczą o awans, my o utrzymanie. W tym meczu nie potrafiliśmy przetrzymać piłki. Jeżeli w ciągu spotkania traci się dwa razy więcej piłek niż przeciwnik, to trzeba się dwa razy więcej nabiegać. Nasza sytuacja kadrowa staje się coraz trudniejsza. Coraz mniej zawodników jest w pełni sił.

Drażem Besek, trener Zagłębia
Pierwsza połowa przebiegała po naszej myśli. Objęlismy prowadzenie i kontrolowaliśmy przebieg gry. Na początku drugiej połowy po indywidualnym błędzie naszego bramkarza Aluminium miało rzut karny i doprowadziło do remisu. Do końca staraliśmy się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Niestety się nie udało i straciliśmy dwa punkty.

R E K L A M A
Piłkarz meczu

Galeria zdjęć z meczu:
 (1333)   (1192)  
 (1145)   (1033)  
 (997)   (932)  


Wasze komentarze:
(25.06.2006) - kuba (83.8.175.79): zaglebie zaglebie... nie macie innego tematu????

 
Dodaj swój komentarz:
Pseudonim:

Email:

Treść komentarza:



Zamieszczając swój komentarz wyrażasz zgodę na jego ewentualne nieodpłatne opublikowanie (w całości lub fragmentach) w innych mediach, a w szczególności internecie, telewizji, radiu i prasie.

R   E   K   L   A   M   A