Ze Stomilem remisowo
(7.09.2014) Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 7 kolejki 1.ligi pomiędzy Zagłębiem a Stomilem Olsztyn. Po raz kolejny powtórzył się schemat, w którym to lubinianie najpierw objęli prowadzenie - tym razem po strzale Michala Papadopulos'a w 55 minucie - by tuż przed końcem spotkania je stracić - wyrównał Wołodymyr Kowal w 85 minucie.

Zagłębie: 12. Konrad Forenc - 24. Jakub Tosik, 37. Boris Godál, 33. Ľubomír Guldan, 3. Đorđe Čotra - 9. Arkadiusz Woźniak, 28. Łukasz Piątek, 6. Aleksander Kwiek, 26. Krzysztof Piątek (46, 20. Jarosław Kubicki), 15. Adrian Błąd (84, 23. Piotr Azikiewicz) - 27. Michal Papadopulos (61, 14. Miłosz Przybecki).

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 55. Witalij Berezowśkyj, 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Naoya Shibamura (46, 27. Tomasz Wełna) - 22. Roman Maczułenko, 7. Paweł Głowacki (63, 8. Piotr Głowacki), 16. Dawid Szymonowicz (77, 95. Arkadiusz Mroczkowski), 21. Łukasz Jegliński, 10. Piotr Darmochwał - 11. Wołodymyr Kowal.

Info: 90minut.pl